Indywidualne spotkania medytacyjne

Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w kursach grupowych zapraszam do spotkań indywidualnych. Indywidualne sesje uważności odbywają się w czwartki w gabinecie przy ulicy Hożej 50.

W obszarze spotkań indywidualnych można:

– realizować program kursu MBLC Minduflness Based Living Course

– pracować zindywidualizowanym programem w oparciu o mindfdulnes i comapssion wspierającym zdrowienie w obszarze zaburzeń lękowych czy zaburzeń nastroju (stany depresyjne, stany ubniżonego nastroju)

Sesje medytacyjne, tak jak i kursy nie są terapią ale mają silne działanie terapeutyczne.

Uczymy się uspokajać umysł, co wpływa na obniżenie przeżywanego przez nas stresu, pracujemy z myślami i uczuciami – przez co jesteśmy w stanie zacząć rozpoznawać nawykowe wzorce zachowań i myśli, które często są przyczyną cierpienia. Dużo uwagi poświęcamy odczuwaniu ciała i tego jak rezonuje ono z tym co dzieje się w umyśle. Robimy to praktykując uważność, czyli trenując umysł za pomocą praktyk medytacji mindfulness.

Mindfulness, czyli uważność, okazał się być bardzo skutecznym narzędziem w radzeniu sobie z problemami współczesnego człowieka – przewlekłym stresem, zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją, nadmiernym rozproszeniem, gonitwą myśli czy zagubieniem celu w życiu.

W tej chwili z całą pewnością możemy stwierdzić, że uważność zmniejsza stres, pomaga się skupić, wpływa pozytywnie na stan zdrowia i jakość życia.

Mindfulness jest częścią III Fali CTB (Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Interwencje oparte o uważność (mindfulness) są wykorzystywane między innymi w ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania) czy w ZEN Coachingu.

Oferta spotkań indywidualnych:

– sesja mindfulness krótka – 50 min – 190 zł

– sesja mindfulness pełna  – 80 min – 250 zł

– 8-tygodniowy kurs mindfulness MBLC  – 2250 zł

– 4-tygodniowy wprowadzający kurs mindfulness  LEVEL 1 – 70 min – 700 zł

– 4-tygodniowy wprowadzający kurs mindfulness LEVEL 2 – 70 min – 700 zł