Zapraszamy już dziś na wyjątkowy kurs mindfulness !

Chcesz wziąć udział w treningu mindfulness, ale:

  • jest prowadzony daleko od Twego miejsca zamieszkania i trudno Ci tam dotrzeć…

  • nie masz czasu, by skorzystać z dłuższego, 8 tygodniowego kursu i chcesz spróbować czegoś krótszego (level 1)…

  • lub nie możesz wyrwać się z domu, z różnych powodów – bo np. opiekujesz się dziećmi i masz czas dopiero wieczorem, jak pójdą spać…

  • może jesteś chory i nie jesteś w stanie wyjść z domu, z powodu bólu lub innych dolegliwości…

  • albo po prostu chcesz potrenować uważność późnym wieczorem i wyciszyć się przed snem…

Jeśli tak – to ten kurs jest dla Ciebie!

W sierpniowo-wrześniowe poniedziałki wieczorem zapraszamy przed monitory na spotkanie z nami.

Podczas czterech spotkań kursu wypróbujemy proste techniki medytacji mindfulness, które pozwolą obniżyć poziom stresu, zwiększyć życiową energię, poprawić koncentrację i pamięć. Szybko zauważysz dobry wpływ treningu mindfulness na sen i nastrój.

Zapraszamy!

Październikowy kurs mindfulness on-line

 rozpocznie się za

2019/10/09 18:00:00

Mindfulness (uważność) nie jest modą, choć tak o niej głośno na świecie. Nie jest religią, choć daje nadzieję. Nie jest filozofią, choć wskazuje drogę świadomego i spokojnego życia.

Już tysiące badań naukowych dowiodły, że uważność zmniejsza stres, pomaga się skupić, wpływa pozytywnie na stan zdrowia i jakość życia. Uważność jest ratunkiem na to, by życie nie pędziło obok nas, tylko byśmy je przeżywali.

Uważasz, że jesteś zbyt zajęty, żeby praktykować uważność?
Nic bardziej mylnego.

Praktyka uważności jest dla ludzi, którzy nie mają czasu, zagonionych, zmęczonych, rozpamiętujących przeszłość i martwiących się o przyszłość. 🙂

Trenuj on-line pod okiem certyfikowanych nauczycieli mindfulness

Monika Kużelewska-Turczynowicz – certyfikowany trener Mindfulness w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course), zajmuje się również nauczaniem przyszłych trenerów mindfulness. Od 2017 roku Prezes Fundacji „Lepiej Żyć Lepiej”, której celem jest rozwój i szerzenie wiedzy o mindfulness. Pomysłodawczyni i realizatorka projektu społecznościowego „Niepoważnu uWażni”, którego celem jest zainteresowanie nieformalną praktyką uważności jak największej liczby osób.

Małgorzata Ufnal – nauczyciel mindfulness w ramach metody MBLC (Mindfulness Based Living Course), psycholog specjalizujący się w budowaniu odporności psychicznej przeciwdziałaniu skutkom stresu i wypalenia zawodowego.  Trener bio i neurofeedbacku z doświadczeniem w pracy z lękiem, depresją, bezsennością. Professional Certified Coach (PCC) w ramach International Coaching Federation.Szczegóły kursu:


Terminy: od 09/10/2019 do 30/10/2019


Dzień i godziny: 18:00 - 19:15


Miejsce: kurs on-line


Koszt: 400złZapisz się na kurs

[[[[]],[[]],"and"]]
1 Step 1
Imię
Nazwisko
Telefon
Rodzaj szkolenia
Uwagi
0 /

MW_rejestracja_v_1.9

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right